Funkcje kasy Bingo HS EJ

Bingo HS EJ
Legendarna solidność


Bingo HS EJ
Intuicyjna obsługa


Bingo HS EJ
Wygodne użytkowanie

  • funkcje kasy bingo hs ej
    Szeroki papier
  • funkcje kasy bingo hs ej
    Niska cena

  • Kopia elektroniczna paragonu
  • funkcje kasy bingo hs ejPrzypominanie o przeglądach
  • funkcje kasy bingo hs ejGotowość na eurofiskalizację
  • funkcje kasy bingo hs ejKompatybilność z szufladą

Jedna z najpopularniejszych kas fiskalnych na polskim rynku – Posnet Bingo HS EJ – to urządzenie cenione przez sprzedawców i usługodawców przede wszystkim za solidność i niezawodność. Dzięki wytrzymałej obudowie i specjalnej, wzmocnionej konstrukcji z powodzeniem znosi nawet pracę w trudnych warunkach. Tam, gdzie może być narażona na uderzenia, zadrapania, a nawet upadki, znakomicie spełnia swoją rolę dzięki wyjątkowej odporności.

Funkcje kasy Bingo HS EJ pozwalają na niezawodną pracę urządzenia nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Wytrzymały mechanizm drukujący wydrukuje nawet setki paragonów dziennie. Użytkownik ma do wyboru dwa rodzaje mechanizmów – dzięki temu może dostosować możliwości kasy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Spora baza towarowa

W pamięci kasy fiskalnej Posnet Bingo HS EJ użytkownik zaprogramuje aż 4 tys. kodów PLU. Każda nazwa towaru lub usługi może mieć nawet 40 znaków długości. Pozwala to na stworzenie nazw jednoznacznych i szczegółowych.

NIP nabywcy na paragonie

Dzięki umieszczeniu numeru NIP nabywcy paragon może stanowić fakturę uproszczoną. Funkcje kasy Bingo HS EJ pozwalają na zaprogramowanie maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP nabywcy będzie drukowany – 450 zł lub 100 euro.

Wytrzymały akumulator

Wbudowany akumulator kasy fiskalnej Posnet Bingo HS EJ pozwala na wydruk min. 6.000 linii bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania – to świetne rozwiązanie tam, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony lub występują częste przerwy w jego dostawie.

Wygoda i prostota obsługi

Wyjątkowo proste i intuicyjne menu kasy Bingo HS EJ znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia oraz skraca czas szkolenia z jego obsługi. Wyposażona w wygodną, switchową klawiaturę z praktycznymi klawiszami skrótu czyni prowadzenie sprzedaży wyjątkowo ergonomicznym i efektywnym.

Dzięki kompaktowej obudowie kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkich stanowiskach sprzedaży – na przykład na biurku w warsztacie samochodowym, na recepcji salonu fryzjerskiego czy na ladzie małego fast-foodu. Warto również wspomnieć o dwóch czytelnych, bursztynowych wyświetlaczach – doskonale widocznych zarówno dla kasjera, jak i dla klienta – w każdych warunkach.

 

Elektroniczna kopia paragonu

Kopie wystawianych paragonów fiskalnych zapisują się w formie cyfrowej na malutkiej karcie SD/SDHC o pojemności 2GB. Dla przedsiębiorcy to oszczędność i wygoda. Co więcej, od 2019 r. będzie można kupować już tylko kasy z elektroniczną kopią paragonu – urządzenia dwurolkowe nie będą już otrzymywały homologacji.

Wiele innych funkcji

Funkcje kasy Bingo HS EJ to m.in. przypominanie o wydruku raporty dobowego i okresowego oraz terminach obowiązkowych przeglądów technicznych. Przy czym dla tych ostatnich wydruk przypominający drukowany jest aż na 30 dni przed zaprogramowanym terminem przeglądu – dzięki temu przedsiębiorca ma pewność, że nie zapomni o tym obowiązku!

Bingo HS EJ to kasa kompatybilna z większością szuflad, gotowa na eurofiskalizację, posiadająca spore możliwości komunikacyjne. To nowoczesne, funkcjonale i praktyczne urządzenie spełniające nawet wysokie wymagania.