Funkcje kasy Bingo XL

Bingo XL
Duża baza PLU


Bingo XL
Wydajny akumulator


Bingo XL
Skaner USB – podłącz i skanuj

  • funkcje kasy bingo xlKopia elektroniczna paragonu
  • funkcje kasy bingo xlJednoznaczna nazwa towaru
  • funkcje kasy bingo xlKompatybilność z większością szuflad
  • funkcje kasy bingo xlPrzypominanie o przeglądach
  • funkcje kasy bingo xlGotowość na eurofiskalizację
  • funkcje kasy bingo xlMechanizm drukujący do wyboru

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL to urządzenie o bardzo dużych możliwościach komunikacyjnych. Wyposażona w Ethernet, pozwala na równoczesną obsługę wielu usług: odczyt kopii elektronicznej, komunikację z programem sprzedażowym, współpracę z systemami wideomonitoringu sklepowego itp. Przy czym komunikacja z kasą fiskalną odbywa się on-line – nie wymaga przerywania pracy kasjera.

Funkcje kasy Bingo XL pozwalają na doskonałą obsługę skanera kodów kreskowych – wystarczy podłączyć go do portu USB, a jest natychmiast gotowy do pracy! Bez potrzeby przeprowadzania konfiguracji skanera w kasie.

Współpraca z większością szuflad kasowych dostępnych na rynku, możliwość współpracy kasy Bingo XL ze skanerem kodów, komputerem, wagą sklepową, modemem GPRS, systemem monitoringu i multiplekserem – wszystko to pozwala na stworzenie funkcjonalnego systemu sprzedaży z kasą Bingo XL.

Duża baza towarowa

Do zaprogramowania użytkownik dostaje aż 8 tys. kodów PLU. Każda nazwa towaru lub usługi może mieć aż 40 znaków długości. Pozwala to na zaprogramowanie nazw jednoznacznych i szczegółowych – zgodnych z wymogami ustawodawcy.

Superakumulator

Standardowy akumulator kasy Bingo XL pozwala na wydruk 6 tys. linii. W opcji dostępny jest też litowo-jonowy akumulator pozwalający na wydruk aż 120 tys. linii! To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu jest utrudniony.

Bufor pozycji paragonowych

Aż 10 tys. rekordów bufora udostępnia systemowi magazynowemu szczegółowe dane o sprzedanych towarach. Funkcje kasy Bingo XL pozwalają m.in. na pełną kontrolę stanów magazynowych i wystawienie faktury do zarejestrowanego paragonu.

Legendarna niezawodność

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL to urządzenie wyjątkowo cenione za swoją wytrzymałość – z powodzeniem znosi pracę w trudnych warunkach. Niestraszna jej intensywna eksploatacja. Narażona na pył, wilgoć, a nawet uderzenia i upadki wciąż pracuje niezawodnie i zachowuje tę samą wydajność. Odporna obudowa i wytrzymała konstrukcja czynię tę kasę liderem na rynku bezawaryjności.

Niezawodność zapewnia też wysokiej jakości mechanizm drukujący. Użytkownik ma do wyboru dwie opcje – dzięki temu może dostosować funkcje kasy Bingo XL do potrzeb swojej działalności.

Niesamowita wygoda

Stworzona z myślą o ergonomii użytkownika, kasa fiskalna Posnet Bingo XL posiada proste, intuicyjne menu, dzięki któremu z jej obsługą poradzi sobie nawet niewprawiona osoba. Łatwość obsługi w istotny sposób skraca też czas na naukę podstawowych czynności związanych z ewidencją sprzedaży.

Dzięki kompaktowej obudowie Bingo XL z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkim stanowisku sprzedaży. Efektywność i ergonomię użytkowania zapewnia wygodna, switchowa klawiatura z funkcjonalnymi klawiszami skrótu. Do tego dwa czytelne, jasne wyświetlacze – ułatwiają onepracę kasjerowi, a klientowi zapewniają bezproblemową kontrolę zakupów!

Numer NIP nabywcy na paragonie

Paragon fiskalny w łatwy sposób stanie się fakturą uproszczoną dzięki opcji umieszczenia numeru NIP nabywcy w jego części fiskalnej. Co więcej, funkcje kasy Bingo XL pozwalają na ustalenie kontrolnej kwoty paragonu, przy której NIP nabywcy będzie drukowany. Według obecnych przepisów za fakturę uproszczoną można uznać dokument do kwoty 450 zł lub 100 euro.