Kasa fiskalna dla adwokata

Kasa fiskalna dla adwokata

Dbasz o wizerunek swojej kancelarii prawnej? Poszukujesz nowoczesnego urządzenia fiskalnego, które spełni wszystkie potrzeby Twojej działalności? Dzięki kasie fiskalnej Posnet Bingo zyskasz wszystko to, czego potrzebujesz! Poste i szybkie prowadzenie sprzedaży, zgodne ze wszystkim aktualnymi wymogami ustawodawcy. Z tą kasą wzniesiesz na wyższy poziom jakość obsługi klientów Twojej kancelarii!

 

prawnik uczy się obsługi kasy fiskalnejNiezwykła prostota obsługi

Wyobraź sobie kasę fiskalną, której obsługi nauczysz się w godzinę! Zapomnij o traceniu czasu na wielogodzinne szkolenia – wykorzystaj ten czas na wspieranie swoich klientów. Wszystko dzięki wyjątkowo intuicyjnemu menu, funkcjonalnym klawiszom skrótu i wygodnej klawiaturze.

Korzystaj w dwóch czytelnych wyświetlaczy – zadowoleni będą także Twoi klienci, którym czytelny wyświetlacz kasy Posnet Bingo pozwoli na swobodną, a zarazem dokładną kontrolę rejestrowanej sprzedaży. Wzrośnie zaufanie do Twojej kancelarii prawnej, a to w realny sposób przełoży się na wzrost jej renomy i poprawę wizerunku.

 

Oszczędnie i zgodnie z prawem

Zaprogramuj dokładne nazwy usług prawniczych. W kasie fiskalnej Posnet Bingo zaprogramujesz kilka tysięcy takich nazw! Każda z nich może mieć nawet 40 znaków. Modele Bingo XL i Bingo HS EJ – różnią się m.in. właśnie wielkością bazy PLU.

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu – płać 50% mniej za papier kasowy, przestań poszukiwać miejsca na magazynowanie zadrukowanych rolek kopii. Zapisywanie kopii w formie elektronicznej to przyszłość, które niedługo stanie się nie tylko standardem, ale też wymogiem.

Podłącz do kasy fiskalnej szufladę na pieniądze i ciesz się bezpieczeństwem finansów swojej kancelarii. Dodatkowe porty komunikacyjne pozwalają na podłączenie do kasy fiskalnej np. terminala płatniczego.

w kancelarii adwokackiej jest też kasa fiskalna

 

Piękna i wytrzymała

Ceniona przez polskich prawników nie tylko za funkcjonalność i prostotę obsługi, ale też za atrakcyjny design, kasa fiskalna Posnet Bingo wyróżnia się także niezwykłą wytrzymałością – zarówno obudowy, jak i mechanizmu drukującego. Do tego wyjątkowo wytrzymały akumulator, dzięki któremu wystawisz paragon nawet podczas awarii prądu.

Dzięki kasie fiskalnej Posnet Bingo zyskasz więcej klientów. Jak to możliwe? Podniesiesz na wyższy poziom jakość ich obsługi. Wzmocnisz zaufanie i renomę kancelarii. Wystawisz paragon szybko i bezbłędnie. Posnet Bingo to urządzenie niezawodne w każdej sytuacji, dzięki któremu realnie pomnożysz zyski!