Kasa fiskalna dla fryzjera

Kasa fiskalna dla fryzjera

Poszukujesz funkcjonalnej, a zarazem niedrogiej i praktycznej kasy fiskalnej dla fryzjera lub salonu fryzjerskiego? Cenisz sobie nowoczesny design? Oto kasa fiskalna Posnet Bingo – urządzenie szczególnie cenione przez usługodawców. Zaspokoi potrzeby nawet największych salonów fryzjerskich – do tego wyróżnia się niezawodnością i wyjątkową wytrzymałością.

W swoim salonie szkolisz uczniów? Zapomnij o długotrwałym uczeniu ich obsługi kasy fiskalnej. Korzystaj z wyjątkowej prostoty obsługi

Posnet Bingo

– intuicyjnego menu, klawiszy skrótu, szybkiej wymiany papieru kasowego i wielu innych. Dzięki nim każdy nowy uczeń i fryzjer błyskawicznie opanuje obsługę kasy – sprawną i bezbłędną.

 

Duża baza nazw towarów i usług

kasa fiskalna u fryzjeraZaprogramuj dokładne, jednoznaczne nazwy swoich usług i sprzedawanych produktów – wszystko dzięki dużej bazie PLU kasy fiskalnej Posnet Bingo. Modele Bingo XL oraz Bingo HS EJ różnią się m.in. ilością pozycji sprzedażowych do zaprogramowania. Wybierz kasę odpowiadającą potrzebom Twojego salon fryzjerskiego! Jednoznaczne nazwy przyniosą korzyść zarówno Twojej firmie, jak i klientom salonu – dokładny paragon pozwoli im na skuteczną kontrolę zakupów, a to zwiększy renomę Twojego salonu!

Podłącz do kasy szufladę na pieniądze – Posnet Bingo współpracuje z większością szuflad. Zapomnij o bałaganie i gubieniu banknotów! Pracuj w porządku i wygodzie.

Korzystaj z czytelnych wyświetlaczy operatora i klienta. Pozwól klientom swojego salonu swobodnie kontrolować zakupy – wzmocni to ich zaufanie i zadowolenie z usług. Do tego wytrzymały akumulator, dzięki któremu wystawisz paragon czy wydrukujesz raport nawet podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej.

 

 

Korzyści, korzyści, korzyści

Pokaż swoim klientom, że Twój salon fryzjerski jest profesjonalny – wydawaj paragon fiskalny przy każdej sprzedaży. Korzystaj przy tym z szybkiego mechanizmu drukującego kasy fiskalnej Posnet Bingo.

Pomnóż zyski – zwiększą się one realnie dzięki obsłudze klienta na najwyższym poziomie.

Oszczędzaj czas – przestań go tracić na mozolną obsługę trudnej kasy, wybierz Posnet Bingo – urządzenie niezwykle przyjemne i łatwe dla każdego użytkownika!

Oszczędzaj miejsce – dzięki elektronicznej kopii paragonu w kasie Bingo XL i Bingo HS EJ zapomnisz o konieczności magazynowania zadrukowanych rolek papieru kasowego!

Oszczędzaj pieniądze – dzięki niezawodności i wytrzymałości Bingo zapomnisz o awariach i naprawach – pozwól kasie pracować wydajnie i bezawaryjnie.

U fryzjera

 

To jeszcze nie wystarczająco dużo? Pomyśl zatem o niezwykle nowoczesnym designie Posnet Bingo – designie, który doskonale wpasuje się we wnętrze Twojego salonu fryzjerskiego! Daj się skusić atrakcyjną ceną, wybierz najwyższej jakości urządzenie fiskalne i pomnóż zyski!