Kasa fiskalna dla lekarza

Kasa fiskalna dla lekarza

Cenisz niezawodność i prostotę obsługi? Poszukujesz kasy fiskalnej, która zaspokoi potrzeby Twojego gabinetu lekarskiego lub stomatologicznego? A może prowadzisz przychodnię? Oto Posnet Bingo – kasa fiskalna od lat ceniona przez polskich przedsiębiorców. Wytrzymała i funkcjonalna, posiada wszystko, czego potrzebuje Twoja działalność!

 

Ten lekarz ma kasę BingoProsta i pojemna

Pracuj z kasą wygodnie i szybko dzięki wyjątkowo intuicyjnemu menu, prostej klawiaturze i praktycznym klawiszom skrótu. Obsługi urządzenia nauczysz się błyskawicznie – zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach, na które szkoda czasu. Jeśli w swoim gabinecie lekarskim zatrudniasz pracowników, również oni szybko nauczą się użytkować kasę – Posnet Bingo to urządzenie niezwykle proste w obsłudze.

Zaprogramuj jednoznaczne nazwy usług medycznych. Pozwól swoim pacjentom gromadzić czytelną dokumentację dotyczącą ich zdrowia. Jednoznaczność nazw to także wymóg ustawodawcy. W zależności od modelu (Posnet Bingo XL lub Bingo HS EJ) dostaniesz inną liczbę pozycji do zaprogramowania – nawet 8.000 PLU! Dopasuj kasę fiskalną do potrzeb swojego gabinetu! Niezależnie od modelu kasy, każda nazwa może mieć nawet 40 znaków długości.

 

Oszczędna i niezawodna

Korzystaj z czytelnych wyświetlaczy – informacje na nich z łatwością odczytają nawet pacjenci o słabym wzroku. Dzięki temu wzrośnie ich zaufanie do Twojego gabinetu lub przychodni – chętnie tu wrócą i polecą Cię znajomym.

Ciesz się legendarną niezawodnością kasy fiskalnej Posnet Bingo – oszczędzaj na naprawach i interwencjach serwisowych. Działaj z kasą nawet gdy nie ma prądu – wszystko dzięki mocnemu akumulatorowi.

Podłącz do kasy fiskalnej szufladę na pieniądze – to doskonałe rozwiązanie w przychodniach, w których należności przyjmuje personel. Finanse Twojego gabinetu będą zawsze bezpieczne i uporządkowane. Poszczególne modele kasy Bingo różnią się możliwościami komunikacyjnymi. Potrzebujesz skanera kodów kreskowych, a może terminala płatniczego? Wybierz kasę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Kasa u stomatologa

 

 

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu. Ile oszczędzisz? Aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Miejsce na archiwizowanie zadrukowanych rolek. Czas na jeżdżenie do serwisu i porządkowanie dokumentów. Postaw na nowoczesność – elektroniczna kopia paragonu to obecnie standard w branży medycznej.

 

  • Podnieś jakość obsługi klienta
  • Pracuj łatwo i wygodnie
  • Oszczędzaj czas i pieniądze
  • Korzystaj z funkcjonalności
  • Ciesz się atrakcyjnym designem

 

Wszystko to w wyjątkowo korzystnej cenie – sprawdź tę kasę fiskalną już dziś!