Kasa fiskalna dla niewielkich placówek handlowo-usługowych

Kasa fiskalna dla niewielkich placówek handlowo-usługowych

Poszukujesz praktycznej kasy fiskalnej, która spełni wymagania Twojego niewielkiego sklepu? Cenisz sobie nie tylko prostotę i funkcjonalność, ale też wytrzymałość urządzenia? Nie chcesz przepłacać? Oto kasa fiskalna stworzona dla Ciebie – Posnet Bingo dostępna w dwóch różnych wersjach – Bingo XL oraz Bingo HS EJ. Od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród przedsiębiorców prowadzących niewielkie placówki handlowo-usługowe. Z kasą fiskalną Bingo zyskasz wszystko to, czego potrzebuje Twoja firma!

 

Szybka, wygodna, pojemna

Pracuj wygodnie, obsługuj klientów szybko i bezbłędnie! Wszystko dzięki wyjątkowo prostej w obsłudze klawiaturze, wyposażonej w funkcjonalne klawisze skrótu.

Korzystaj z dwóch czytelnych wyświetlaczy – doskonale widoczne informacje nie tylko ułatwiają pracę kasjera, ale też zwiększają komfort klienta, który może na bieżąco kontrolować podliczane zakupy.

W tym sklepie jest kasa fiskalna Bingo

 

Masz nieduży asortyment? A może jest on dość rozbudowany, ale nie planujesz jego rozszerzenia? Wybierz model kasy fiskalnej Posnet Bingo dostosowany do potrzeb Twojego sklepu! Kasy różnią się bowiem wielkością bazy nazw towarów i usług. Wybierz taką bazę, jakiej potrzebujesz!

Zaprogramuj w swojej kasie fiskalnej jednoznaczne nazwy towarów i usług – to nie tylko wymóg ustawodawcy, ale też korzyść dla Twoich klientów. Dzięki jednoznacznym nazwom wiedzą oni dokładnie, za co zapłacili, a to wzmocni ich zaufanie do Twojego sklepu. W każdej kasie fiskalnej Posnet Bingo nazwa towaru może mieć nawet 40 znaków.

 

Supermocny akumulator

W Twojej placówce handlowo-usługowej zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej? Przestań tracić klientów – wybierz z wytrzymałym akumulatorem i prowadź dalej sprzedaż! Pokaż swoim klientom, że Twój sklep jest niezawodny bez względu na okoliczności.

Podłącz do kasy fiskalnej szufladę na pieniądze, czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną i inne urządzenia. Modele Posnet Bingo różnią się możliwościami komunikacyjnymi – wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom!

 

Bingo dla Ciebie

czy kasa bingo jest dla sklepu>>> Jeszcze się zastanawiasz, czy Posnet Bingo to kasa fiskalna dla Ciebie? Pomyśl zatem o wymiernych korzyściach, które dzięki niej uzyskasz:

  • Zadowoleni klienci = większe zyski ze sprzedaży
  • Sprawna, szybka praca = więcej obsłużonych klientów = większe zyski
  • Oszczędzony czas = więcej czasu na doskonalenie oferty = lepsza oferta = większe zyski
  • Niezawodny sprzęt na lata = dłuższy okres bezawaryjnego użytkowania = oszczędzone pieniądze

 

Wszystko to w nowoczesnej, niezwykle wytrzymałej obudowie.

 

Pozwól kasie fiskalnej Posnet Bingo już dziś podnieść na wyższy poziom jakość obsługi Twoich klientów i zwiększyć zyski!