Kasa fiskalna dla warsztatu samochodowego

Kasa fiskalna dla warsztatu samochodowego

Wyobraź sobie kasę fiskalną – jednocześnie łatwą w obsłudze i wytrzymałą. Taką, która idealnie trafi w potrzeby Twojego warsztatu samochodowego.

Oto Posnet Bingo – ceniona od lat za niezawodność, wysokie parametry techniczne i wygodę. Poznaj ją, a nie będziesz już chciał żadnej innej!

Prosta i wygodna

na takie warunki w warsztacie odporna jest kasa BingoKorzystaj z wyjątkowo wygodnej klawiatury wyposażonej w klawisze skrótu, które dodatkowo pozwolą Ci oszczędzić czas przy wystawianiu paragonu. Brakuje Ci czasu? Zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach z obsługi kasy fiskalnej – menu Posnet Bingo jest tak intuicyjne, że z powodzeniem poznasz je w kilkadziesiąt minut. Oszczędzisz dzięki temu czas i zminimalizujesz liczbę popełnianych błędów.

W Twoim warsztacie samochodowym kasa fiskalna będzie narażona na uszkodzenia, pył, zachlapania? Posnet Bingo z powodzeniem znosi to wszystko, pozostając wciąż niezawodna! Wyjątkowo wytrzymałą obudowę cenią usługodawcy pracujący w trudnych warunkach.

 

Supermocny akumulator

Przerwa w dostawie prądu? A może utrudniony dostęp do gniazdka? Korzystaj z wydajnego akumulatora kasy Bingo, który umożliwia wydruk 1.000 paragonów na jednym ładowaniu!

Podłącz do kasy fiskalnej terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych i inne urządzenia peryferyjne. Trzymaj swoje pieniądze uporządkowane w szufladzie kasowej. Wszystko to dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym kas Posnet Bingo XL oraz Bingo HS EJ.

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu. Ile oszczędzisz? Aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Miejsce na magazynowanie zadrukowanych rolek kopii. Oszczędzisz też sobie kłopotów w razie kontroli skarbowej – kopie dokumentów fiskalnych muszą być przechowywane aż przez 5 lat. W formie elektronicznej są one bezpieczne i w każdej chwili gotowe do odtworzenia.

Bingo w warsztacie

 

 

W swoim warsztacie samochodowym świadczysz różne usługi? A może sprzedajesz też towary, np. oleje czy części? Wykorzystaj dużą bazę nazw towarów i usług kasy fiskalnej Bingo – nawet 8.000 pozycji! Każda taka nazwa może mieć do 40 znaków długości. Dzięki temu nazwy będą dokładne i jednoznaczne, a to wzbudza wielkie zaufanie klientów – szczególnie tych, którzy gromadzą dokumentację o naprawach swojego pojazdu. Ilu masz takich klientów? Oni chcą dokładnie wiedzieć, jakich napraw dokonali i za co zapłacili. Pozwól im na to!

Pomyśl jeszcze o wyjątkowo solidnej konstrukcji, wytrzymałych mechanizmach, mocnej obudowie i nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądzie kasy fiskalnej Posnet Bingo. Wszystko to otrzymasz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wykorzystaj taką okazję!